Підібрати матеріали:

Асоціативна головоломка (кросенс) з хімії на тему «Кисень» для учнів 7 класу

Автор: Радзевич Тетяна Петрівна

Посада: вчитель хімії та природознавства

Місце роботи: Фастівський академічний ліцей №2

Оцініть публікацію:

            Кожен учитель намагається зробити свої уроки цікавими, незабутніми і пізнавальними.  Безперечно, існує безліч технологій, прийомів і методів, за допомогою яких можна зробити навчальний процес більш ефективним. Одна із них – це ігрова технологія. Психологи стверджують, що гра – найкращий спосіб засвоєння інформації, особливо для дитини, яка все життя і всі соціальні навички сприймає через гру. Одним із способів  може бути кросенс. Кросенс допомагає уникнути однозначного тлумачення подій, процесів, явищ. Це дуже важливе вміння для сучасного життя. В оточуючому нас світі ми не зустрінемо однозначних явищ. Дивлячись, хто, як і навіщо щось робить, говорить, думає і т. п. Усі великі відкриття відбуваються тоді, коли “відкривач” піддає сумніву встановлене думку. Кросенс може бути використаний на будь-якому етапі уроку. У цьому випадку асоціативна головоломка буде мати конкретну методичну мету:

  1. Перевірка домашнього завдання
  2. Формулювання теми уроку, постановка мети уроку 
  3. Ментальна карта урок4
  4. Розкриття інформаційного блоку теми, пошук проблеми
  5. Узагальнення матеріалу
  6. Організація роботи в групах
  7. Творче домашнє завдання

Пропоную Вам кросенс, який значно полегшить вивчення теми “Кисень” для семикласників, допоможе візуалізувати інформацію.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ є асоціативною головоломкою, присвяченою темі "Кисень". Він описує основні аспекти кисню: його роль і поширення в навколишньому середовищі, історію відкриття, фізичні властивості (в тому числі стан у рідкому і твердому агрегатних станах), хімічні властивості, участь у процесах живих організмів, його значення для дихання та його використання в медицині. Описується також як кисень сприяє процесам окислення, горіння, а також повільного окиснення в природі та його вплив на гниття органічних решток.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно