Дана презентація стане у пригоді під час проведення уроку образотворчого мистецтва у 2 класі за темою “Провісники весни” з використанням техніки орігамі, витинанки та рваного способу при роботі з папером. Учні ознайомляться з поняттям симетрії.
Аплікація "Провісники весни" , 2 клас
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Додайте в закладки, щоб не втратити. 
Інші публікації автора
Популярні публікації
Презентація гарна й пізнавальна. Діти мають можливість спочатку пригадати зміни в природі, назвати перші весняні квіти. Можна нагадати учням ще й про охорону природу. При виконанні даної роботи розвивається уява та фантазія.
Шановна Людмила Василівна, із задоволенням переглянула Ваш урок-віночок. Чудова, яскрава презентація, без сумніву, викличе захоплення у діток. Актуальна тема весни гарно представлена і розкрита. 5 зірочок!
Мені сподобалась дана публікація. Дуже вдале поєднання різних технік виконання завдання, які розвивають не тільки дрібну моторику рук молодшого школяра, а й виховують самосвідомість.