Підібрати матеріали:

Цікаві факти про видатних математиків.

Автор: Горлата Олена Миколаївна

Посада: вчитель математики

Місце роботи: НВК "ЗОШ № 13 - колегіум" міста Ковеля

VIP-користувач

Не  можна  обійти  і  ще  один  аспект – вивчення  історії  математики  сприяє  розвитку  мислення. Великий  натураліст, математик та історик Лейбніц Г. В.  підкреслював,що історія науки вчить мистецтву відкриттів. Звернення  до  конкретних  фактів  з  історії  розвитку  математики  та  вивчення  математич­них  об’єктів  розкриває  практичний  зміст  ма­тематичних  понять,  пробуджує  пізнавальний  інтерес  учнів  до  науки. 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Худолій Оксана Анатоліївна
Худолій Оксана Анатоліївна каже:
19.03.2020 о 17:56

Цікавий та корисний матеріал. Думаю що його доречно та корисно використовувати як на уроках математики, так і в гуртковій роботі. Велика вдячність автору за клопітку роботу!

Пилипенко Вікторія Юріївна
Пилипенко Вікторія Юріївна каже:
24.10.2019 о 16:55

Корисний і систематизований матеріал, Дякую автору за роботу. Цікаві факти можна використовувати на уроках для ознайомлення учнів з великими математиками. Дякую!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
27.09.2019 о 20:15

Цікавий та безумовно корисний матеріал, який стане у пригоді колегам.Що може краще мотивувати бажання учнів вивчати математику, цікавитися нею та врешті-решт полюбити, як не славетні сторінки її історії, цікаві фрагменти життя видатних вчених, їх вклад в розвиток математики, та і інщих наук, а інколи і в хід подій історії. Дякую авторові.

Гавриш Світлана Петрівна
Гавриш Світлана Петрівна каже:
21.09.2019 о 17:11

Математика – серйозна точна наука, яку недарма називають царицею всіх наук. За свою багатовікову історію існування вона накопичила безліч цікавих фактів. Різноплановий, цікавий матеріал із історії математики та про математиків! Його можна використати на уроках, в позакласних заходах, наприклад, при проведенні тижня математики. На прикладах із життя видатних учених слід частіше демонструвати роль і значення цієї науки в нашому сьогоденні. Дякую!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю